Stabat Mater Pergolesi
zondag 24 maart 10:00 Lutherse kerk Groningen (cantatedienst)
zondag 24 maart 16:00 Engelse kerk Amsterdam
zaterdag 30 maart 20:00 Akerk Groningen
programma
Stabat Mater – Pergolesi
uitvoerenden
Luthers Bach Ensemble, solisten & barok-orkest o.l.v. Tymen Jan Bronda
Judith Pranger (sopraan) & Robert Kuizenga (countertenor)
KAARTEN (klik op onderstaande plaatsnamen)
Amsterdam – Jongerenticket t/m 27 jaar
Amsterdam – Reguliere ticket
Groningen – Jongerenticket t/m 27 jaar
Groningen – Reguliere ticket
Ticket regelement
Klik hier om ons ticket reglement te bekijken
Famous Cantatas
zaterdag 13 april 20:00 Nicolaikerk Appingedam
zondag 14 april 10:00 Lutherse Kerk Groningen (cantatedienst*)
zondag 14 april 15:00 Akerk Groningen
programma
cantates van J.S. Bach
Aus der Tiefen rufe ich, Herr, zu dir BWV 131
Herz und Mund und Tat und Leben BWV 147
Höchsterwünschtes Freudenfest BWV 194 (* in de cantatedienst klinkt alleen BWV 194)
uitvoerenden
Lutherse Bach Academie (projectkoor, solisten & barok-orkest) o.l.v. Tymen Jan Bronda
Cressida Sharp (sopraan) | David van Laar (altus) | William Knight (tenor) | Drew Santini (bas)
KAARTEN (klik op onderstaande plaatsnamen)
Appingedam – regulier
Appingedam – jongeren
Groningen – regulier
Groningen – jongeren
Zuid-Amerikaanse Barok
vrijdag 11 oktober 20:00 Akerk Groningen
zaterdag 12 oktober 20:00 nnb Amsterdam
programma
Zuid-Amerikaanse Barok
uitvoerenden
Luthers Bach Ensemble (kleinkoor, solisten & barok-orkest) o.l.v. Adrián Rodríguez Van der Spoel
KAARTEN (klik op onderstaande plaatsnamen)
Messiah
vrijdag 20 december 19:30 Martinikerk Groningen
zaterdag 21 december 19:30 Nicolaïkerk Appingedam
dinsdag 24 december 19:30 Lutherse kerk Groningen (cantatedienst)
programma
George Frideric Handel, Messiah HWV 56
uitvoerenden
Lutherse Bach Academie (projectkoor, solisten & barok-orkest) o.l.v. Tymen Jan Bronda
Stefanie True (sopraan) | Gerben van der Werf (countertenor) | Jeffrey Thompson (tenor) | David Greco (bas)
KAARTEN (klik op onderstaande plaatsnamen)